Про НАС

ТМ «Бургермакс»® — торгова марка, спеціально зареєстрована для надання франчайзингових послуг в ресторанному бізнесі. Наш досвід базується на досвіді наших співробітників, керівників і засновників, які особисто організовували відкриття більше 20 ресторанів в Україні та Росії.

Открытие ресторана

ТМ «Бургермакс»®

Наші переваги

Наші переваги

Перспективи розвитку

Перспективи розвитку

ТМ «Бургермакс»® була зареєстрована після того, як один з засновників в студентські роки працював в Америці, вивчив специфіку фаст-фудів і перейнявся ідеєю організувати перспективну компанію по аналогу західних брендів в Україні. Ведення та правила бізнесу в Америці і у нас відрізняються, а впровадження інновацій неможливе без любові до своєї справи. Тому прийнято рішення про створення ресторану швидкого обслуговування, адаптованого до реалій малого і середнього бізнесу в сегменті громадського харчування. Позитивний результат не змусив себе чекати. Перший ресторан відкритий 8 лютого 2014 року в місті Київ — серці нашої країни. Після короткого проміжку часу можна говорити про успішності і потенціалі новачка на ринку громадського харчування в Україні.

ТМ «Бургермакс»® не створювалась наосліп, це практичне втілення колосального досвіду і знань. Шляхом впровадження сучасних методів управління вдалося домогтися, щоб в кожному ресторані ТМ «Бургермакс»® їжа була смачною, якісною і доступною при незмінно високому рівні обслуговування. Наявність досвіду дає нам право стверджувати, що наші заклади виділятимуться високим рівнем обслуговування і якісною їжею. У нас Ви знайдете широкий асортимент пропонованих страв і напоїв, у тому числі слабоалкогольних, що є конкурентною перевагою для ресторанів швидкого обслуговування. А співпраця з постачальниками продуктів харчування всесвітньо відомих торгових марок і провідних українських виробників дозволяє забезпечити стабільно високу якість пропонованих страв і напоїв.

Ми прагнемо до створення глобальної мережі ресторанів швидкого обслуговування і мають намір зробити доступною нашу смачну і ситну їжу на всій території України. Компанія ТМ «Бургермакс»® вибрала франчайзингову модель ведення бізнесу, щоб мати можливість розвинути мережу ресторанів швидкого обслуговування з надійними партнерами в короткі терміни і задовольнити підвищений споживчий попит на ринку в сегменті Фаст-фуд. У центрі концепції розвитку компанії — орієнтація на формування взаємовигідних відносин з потенційними партнерами. Тільки так гарантований позитивний фінансовий результат та взаємний інтерес до участі в перспективному проекті. Ринок в Україні має величезний потенціал, він далекий від насичення і хтось повинен зайняти порожню нішу. Це буде «Бургермакс»®!