Кар’єра

Почни свою успішну кар’єру разом з ТМ «Бургермакс»®!
Реалізуй себе, отримай унікальний досвід, сформуй нові навички, познайомся з цікавими людьми, які обов’язково стануть надійними друзями. Не чекай, доки всміхнеться доля, роби перший крок сам.
Пропозиція від ТМ «Бургермакс»® — це можливість планувати своє життя, ставити високі цілі і бути
впевненим в завтрашньому дні.

Стартуй с нами

СТАРТУЙ З НАМИ

условия работы

УМОВИ РОБОТИ

ОБУЧЕНИЕ

НАВЧАННЯ

Ти  —  амбітний,  любиш  і  вмієш  спілкуватися  з  людьми, доброзичливий, сповнений  сил?  Тобі  завжди   раді  в  ТМ«Бургермакс»®.  Отримуй задоволення  від цікавої  роботи, отримуй  масу  вражень,  заводь  нових друзів.  Попереду  у тебе  —  море  перспектив,  можливість розвиватися разом  з  компанією і проявити організаторські  здібності. Тут  в  тебе  повірять,  ти  —  поведеш команду  за  собою. Вчися переконувати  і  керувати,  ставай  лідером  і застосовуй  отримані  навички  в  усіх сферах життя!  Не  бійся  ставити  високі цілі,  підтримуй  інших, отримуй  заряд позитиву.  Дій. Втілюй  мрії  в  реальність  разом  з  ТМ «Бургермакс»®!

Колектив ресторанів швидкого обслуговування — це одна велика, дружна команда. Ми разом працюємо, разом перемагаємо, разом насолоджуємося успіхами. У ТМ«Бургермакс»® не доводиться нудьгувати: ти навіть не уявляєш, з яким задоволенням можна готувати і пакувати страви, обслуговувати гостей і розуміти — вони повернуться знову, тому що заряджаються нашим позитивом і не проміняють його ні на що інше. Щоб робота тебе радувала завжди, ми пропонуємо гідну заробітну платню і кар’єрний ріст. Наша програма компенсацій — саме те, чого тобі не вистачало і те, завдяки чому тобі ніколи не доведеться шукати додатковий стимул до роботи.

Ти навчишся мислити нестандартно, відмовишся від стереотипів і шаблонів. Кожен день ти будеш отримувати нові знання, формувати важливі навички, спілкуватися з чудовими людьми. Ти не помітиш, коли прихований потенціал заб’є фонтаном, а нові горизонти в житті наблизяться на відстань руки. З нами ти осягнеш секрети мистецтва комунікації. З друзями, близькими, колегами, клієнтами тобі більше ніколи не доведеться шукати потрібних слів. Навчання проходить в невимушеній атмосфері, де тебе приймають таким, який ти є. Працюй, отримуючи задоволення від життя, живи, отримуючи задоволення від постійного росту!

video

Наші співробітники про роботу в ресторані

Позитивність і командний дух в наших ресторанах - це те, над чим ми працюємо в першу чергу. Винагорода може бути абсолютно різною - від грамот до цінних подарунків. Але лояльність і праця на благо Компанії гарантовано будуть відзначені.
З нами ти щоденно будеш отримувати нові знання, набувати нових навичок, зустрічатися з новими людьми, а нові ідеї і нестандартні рішення не змусять себе довго чекати! Наш позитивний настрій і енергія - що може бути краще для твоїх перемог? Приєднуйся!

АКТУАЛЬНІ ВАКАНСІЇ

Касир

— Зарплата і премії
— Гнучкий графік
— Робота в зручному районі
— Офіційне працевлаштування
— Можливість швидкого кар’єрного зростання
Вимоги:
— Активні, відповідальні молоді люди

Bідправити резюме

Менеджер зміни

— Відповідає за безперебійну роботу ресторану, розподіляє завдання серед рядових співробітників на зміні. Забезпечує на своїй зміні сприятливу атмосферу для співробітників і Гостей. Контролює дотримання технологічних процесів приготування.

Bідправити резюме

Кухар

Приготування кулінарної продукції.
Дотримання санітарно-гігієнічних норм праці.
Вимоги:
— Досвід роботи кухарем від 1-го року;
— Спеціальна освіта є перевагою;
— Знання технології приготування їжі.

Bідправити резюме